ODKRYJ ŚWIAT Cafissimo

Kapsułki Cafe Crema XL

Więcej widoków

Kapsułki Cafe Crema XL

15,99 zł

w tym VAT

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

To kawa stworzona specjalnie do dużej filiżanki. Kompozycja różnych sposobów palenia pozwala uwypuklić aromaty tej harmonijnie łagodnej kawy.
Intensywność: 2/6...

Szczegóły

Kapsułki Cafe Crema XL

Do kawy Caffè Crema XL wybieramy wyłącznie najlepsze ziarna Arabica, które w wybranych lokalizacjach wolno dojrzewają i dzięki temu mają więcej czasu, aby rozwinąć ponad kilkaset nut aromatycznych. Z tej jakości ziaren kawy Arabica wybieramy wyłącznie najlepsze: dojrzałe, duże i bez skaz. Indywidualne dopasowanie procesu prażenia nadaje kawie Caffe Crema XL wyraźny smak palenia. Kawa idealna do dużej filiżanki – już nie musisz używać 2 kapsułek, by przygotować kawę w większej filiżance.

 

Przygotowanie:


Włóż kapsułkę Caffè Crema XL do ekspresu Cafissimo, naciśnij przycisk z żółtym kubkiem. Po zakończeniu pierwszego przelewu naciśnij ponownie ten sam przycisk - bez wyrzucania zużytej kapsułki lub używania nowej. Ciesz się pyszną kawą w dużej filiżance!

 

Cafissimo - kawy ze zrównoważonego rolnictwa:

Do produkcji naszych hermetycznie zamkniętych kapsułek Cafissimo używamy tylko kawy i herbaty pochodzących ze zrównoważonej produkcji rolnej. Poprzez naciśnięcie przycisku można więc nie tylko przygotować napój najwyższej jakości, ale również znacząco przyczynić się do ochrony przyrody i poprawy warunków życia plantatorów kawy.
Wspólnie z naszymi organizacjami partnerskimi pomagamy promować metody prowadzenia upraw ekologicznych i społecznie zrównoważonych, przyczyniających się do ochrony klimatu i utrzymania środowiska naturalnego w stanie nienaruszonym. W ten sposób możemy oferować kawę i herbatę jakości Premium - dziś i jutro. Jesteśmy na dobrej drodze – chodź z nami!

 

Szczegóły produktu:

Intensywność: 2
Kawa mielona
Pakowana w ochronnej atmosferze

Zawartość:
10 kapsułek kawy po 8,2 g = 82 g

Przechowywanie:
W chłodnym, suchym i zaciemnionym miejscu.

Informacje dodatkowe

Show price per weight Nie
HotItem Image no_selection

Recenzje klientów

Napisz własną recenzję

Recenzujesz: Kapsułki Cafe Crema XL

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Kapsułki Cafe Crema XL

PLN

15,99 zł

0

0

Kontakt