• Espresso
  • Caffè Crema
  • Kawa filtrowana
  • TeaTime
Brasil

Ziarna tej kawy dojrzewają powoli na słonecznych stokach Brazylii i charakteryzują się delikatnym smakiem z nutą gorzkiej czekolady i orzechów.

 
Intense Aroma

Wykonana według południowowłoskich wzorów dla mocnego smaku, z ziaren kawy Arabica i Robusta, z gwarantowanymi 70% kawy Arabica.

 
Elegant Aroma

100% ziaren Tchibo Arabica uszlachetnionych pojedynczym paleniem pomaga rozwinąć delikatną, owocową oraz czekoladową nutę.

 
El Salvador

Kawa El Salvador jest aromatycznym espresso, o wyważonym smaku, z subtelnymi nutami prażenia. Ziarna kawy espresso rosną na zboczach górskich Salwadoru skierowanych w stronę morza, co sprawia, że kawa zyskuje wyważony smak, z delikatną nutą karmelu.

 
Vanilla

Połączenie mocy espresso i aromatycznej wanilii: nasza nowa kawa espresso łączy w sobie zrównoważoną nutę espresso z cudownie aromatyczną wanilią, zapewniając tym samym niezwykłe wrażenia smakowe..

 
Carmel

Połączenie mocy espresso i słodyczy karmelu: nasza nowa kawa espresso łączy w sobie zrównoważoną nutę espresso z cudownie aromatycznym karmelem, zapewniając tym samym niezwykłe wrażenia smakowe.

 
Colombia

Ziarna dojrzewające w tropikalnym klimacie charakteryzują się silnie korzennym smakiem. Wyczuwalna nuta limonki.

 
India

Kontynentalny klimat Indii nadaje ziarnom tej mieszanki łagodnego aromatu z posmakiem miodu i słodu.

 
Rich Aroma

Caffè Crema Rich Aroma o delikatnej, ciemnej nucie nadaje się idealnie do przyrządzania smacznych specjałów kawowych, jak cappuccino czy latte macchiato.

 
Fine Aroma

Pozwólcie się uwieść tej aksamitnej rozkoszy. Delikatna owocowa nuta, łagodny smak, uszlachetnione przez pojedyncze palenie Tchibo.

 
Caffè Crema XL

Do kawy Caffè Crema XL wybieramy wyłącznie najlepsze ziarna Arabica, które w wybranych lokalizacjach wolno dojrzewają i dzięki temu mają więcej czasu, aby rozwinąć ponad kilkaset nut aromatycznych.

 
Decaffeinated

Rozkoszujcie się kawą bezkofeinową przygotowaną na aromatyczne momenty. Nigdy wcześniej kawa bezkofeinowa nie miała takiego smaku. Dzięki ulepszonej recepturze gwarantuje niepowtarzalne doznania smakowe..

 
Intense Aroma

Rozkoszujcie się kawą na specjalnie, intensywne momenty Waszego życia. Nowa kawa Coffee Intense Aroma uzupełnia asortyment kaw Tchibo nowym, pełnym smakiem.

 
Fine Aroma

Rozkoszujcie się kawą przygotowaną na specjalne, spokojne chwile. Nowa receptura kawy Coffee Fine Aroma sprawia, że ma ona niezwykle łagodny smak.

 
Black 'n White

Rozkoszuj się smakiem kawy TCHIBO FOR BLACK ´N WHITE parzonej w postaci mocnej czarnej kawy lub łagodnej, z mlekiem.

 
Coffee Ethiopia

Kawa Etiopia jest aromatyczna i pełna… życia. Żyzne gleby etiopskich wyżyn sprawiły, że kawa zyskała charakterystyczny aromat z subtelnymi nutami kwiatowymi.

 
Pure Black

Delektuj się smakiem klasycznej czarnej herbaty o delikatnej, gorzkawej nucie poprzez Cafissimo Pure Black.

Fruit Harmony

Delektuj się smakiem dojrzałych truskawek i malin poprzez Cafissimo Fruit Harmony.

Rooibos Vanilla

Delektuj się delikatnym smakiem herbaty Rooibos o waniliowej nucie poprzez Cafissimo Rooibos Vanilla.

Kontakt