ODKRYJ ŚWIAT Cafissimo

O firmie

Tchibo Cafissimo

Tchibo jest czwartym co do wielkości producentem i sprzedawcą kawy na świecie. Aby pełnić tę rolę z odpowiedzialnością, angażujemy się w poprawę przyszłości produkcji i sprzedaży kawy. Oznacza to konkretnie, że skupiamy się nie tylko na smaku kawy i jej jak najlepszej jakości, ale zwracamy też uwagę na ochronę środowiska i odpowiednie warunki życia plantatorów kawy i ich rodzin. Dzięki temu mamy pewność, że uprawiana dla nas kawa tworzona jest z pasją, wyłącznie tradycyjnymi metodami i w najlepszych możliwych warunkach.

Prawie wszystkie kapsułki Cafissimo zawierają 100% kawy Tchibo Arabica. Jedynie do kapsułek „Espresso kräftig” oraz oryginalnych w smaku „Caffè Crema India Sirisha” dodajemy wysokiej jakości ziarna Robusty, aby uzyskać typowy dla tych kaw charakter.

Każda kapsułka Cafissimo jest hermetycznie zamknięta. Pozwala to rozkoszować się najwyższą jakością kawy, filiżanka po filiżance. Podczas gdy w innych systemach aromaty szybko się ulatniają, kapsułki Tchibo Cafissimo szczelnie zatrzymują cudowny aromat i uwalniają go dopiero podczas zaparzania kawy.

Ekspresy Cafissimo zostały stworzone z myślą o osobach, które w kwestii kawy nie uznają żadnych kompromisów – dla których smak i jakość kawy są najważniejsze. Aby miały one jak najszybszy dostęp do najwyższej klasy naparu, stworzyliśmy maszyny potrafiące przygotować każdy napój za sprawą wciśnięcia jednego jedynego przycisku. Trzy stopnie ciśnienia pozwalają przygotować doskonałe espresso, caffè crema czy kawę klasyczną. Możliwość zaprogramowania ilości napoju umożliwia dostosowanie go do własnych preferencji. 

O firmie

Sklep

Infolinia: 71 881 10 45

Godziny pracy: 9:00 - 21:00

 

Close

 

Close
Kontakt