ODKRYJ ŚWIAT Cafissimo

Obsługa klienta

Płatności

Przelew tradycyjny

Forma płatności dla klientow, ktorzy chcą samodzielnie opłacić przelew za pomocą swojego banku internetowego, wizyty w placowce banku lub na poczcie. Po realizacji zamowienia, otrzymasz mailem numer rachunku bankowego, na ktory należy przesłać właściwa kwotę w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamowienia. Po zaksięgowaniu wpłaty na rachunku bankowym, zamowienie zostaje przekazane do realizacji. W tytule przelewu proszę wpisać nr zamowienia.

Karta kredytowa

Bezpieczeństwo transakcji kartą kredytową przez Internet jest gwarantowane przez system płatności Przelewy24. Żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu, a jedynie do operatora płatności. Przekazywanie informacji dotyczących posiadacza karty odbywa się z użyciem protokołu bezpieczeństwa SSL.

Karty płatnicze obsługiwane przez Przelewy24 to: VISA, MASTERCARD, DINERS CLUB, JCB oraz POLCARD

Przelewy 24

Wybierając tę opcję, po złożeniu zamowienia zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę serwisu Przelewy24, gdzie wybierzesz bank, z ktorego zostanie wysłana płatność. Jedna z najszybszych i najbezpieczniejszych form dokonywania płatności.

Płatność za pobraniem

Forma płatności dla klientów, ktorzy chcą opłacić zakup przy odbiorze przesyłki od kuriera lub listonosza.

 

Close

 

Close
Kontakt